FoxESS Polska uruchamia program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM!

Od niedawna znany na rynku polskm producent FoxESS szybko zasłynął z dobrej jakości swoich produktów oraz innowacyjnego podejścia do obsługi produktowej. Doceniana jakość i solidność wykonania urządzeń, ich bezawaryjność i bezkonkurencyjna dostępność, a także otwartość na instalatora i użytkownika sprawiają, że uczestnicy rynku szybko dostrzegli markę FoxESS, która każdego dnia zyskuje nowych zwolenników i odnotowuje kolejne rekordy popularności.

Pod szyldem FOX TEAM marka zbierze najlepszych instalatorów fotowoltaiki, którzy wybierają jakość i solidność wykonania falowników FoxESS oraz instalacji.

Przystępując do elitarnego grona ekspertów, instalatorzy zyskują członkostwo w pierwszej w Polsce prestiżowej grupie fachowców, którzy otrzymają dodatkowe korzyści zaprawidłowo wykonane instalacje. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce w branży.

"Uruchamiając program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM, chcemy podziękować najlepszym instalatorom na rynku za wybór jakości falowników FoxESS i nagrodzić ich za rzetelną oraz solidną pracę. Tworząc elitarną grupę Profesjonalnych Instalatorów wspieramy najlepszych, z którymi będziemy wymieniać się doświadczeniami na corocznych zamkniętych spotkaniach FOX TEAM"  – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska

Na instalatorów, którzy dołączą do programu FOX TEAM i będą regularnie dodawać zdjęcia poprawnie uruchomionych i zaakceptowanych przez dział techniczny instalacji z falownikami FoxESS, czekają unikatowe, obrandowane i praktyczne nagrody oraz wyróżnienia w postaci poziomów zaawansowania od Brązowego po Platynowy, z którymi wiążą się kolejne korzyści.

Dołączenie do programu odbywa się poprzez pobranie aplikacji mobilnej FOX TEAM na telefon ze strony fox-team.pro

Co zyska instalator dołączając do programu FOX TEAM?

·      członkostwo w pierwszej w Polsce, prestiżowej grupie Profesjonalnych Instalatorów, którzy otrzymują nagrody i dodatkowe korzyści za wybór jakości FoxESS

·      prostą w obsłudze, intuicyjną aplikację mobilną,którą można mieć w telefonie zawsze przy sobie i dzięki temu szybko oraz w łatwy sposób zdobywać nagrody i poziomy zaawansowania

·      unikatowe, obrandowane nagrody za solidnie wykonaną pracę

·      wysoki poziom zaawansowania technicznego ipotwierdzenie solidności wykonania instalacji przed klientami

·      wsparcie techniczne i dodatkowe wyróżnienie natle konkurencji

·      doskonalenie wiedzy na temat innowacyjnych inowoczesnych produktów FoxESS

·      otrzymywanie aktualnych informacji dotyczących produktów FoxESS.

·      możliwość wydłużenia gwarancji na falownik

·      elitarne, zamknięte coroczne spotkania z innymiinstalatorami, wymianę doświadczeń i bieżące wsparcie techniczne.

Jakie nagrody czekają nainstalatorów FOX TEAM?

·      Już 5 prawidłowo uruchomionych i dodanych w aplikacji zdjęć falowników wystarczy, aby zdobyć poziom Brązowy, a wraz z nim unikatowe naklejki na samochód, kubki i smycze, które mnożone są razy 3, bo każde ID instalatora, czyli login umożliwiający identyfikację Użytkownika w aplikacji to według założeń programu 3-osobowa ekipa.

·      20 zaakceptowanych instalacji to przejście napoziom Srebrny, na którym oprócz kolejnych nagród w postaci unikatowych koszuleki czapek, czeka certyfikat dla każdego falownika wydłużający gwarancję – z 12 na 13 lat.

·      Na Złotego Instalatora czekają polary, koszulki, naklejki na samochód oraz certyfikat wydłużający gwarancję każdego falownika.

·      Instalatorzy, którzy wykażą się najwyższym poziomem zaawansowania i uzyskają poziom Platynowy, dodatkowo otrzymają ułatwiającypracę miernik, a także coroczne zaproszenia na wyjątkowe, zamknięte i elitarne spotkania Platynowych Instalatorów FOX TEAM.

FoxESS od początku kładzie duży nacisk na wsparcie instalatorów i użytkowników swoich falowników, którzy mogą kontaktować się z działem technicznym zarówno na etapie uruchomienia urządzenia, jak również w trakcie jego pracy.

"Jestem aktywny w branży od ponad 12 lat i mam za sobą wiele inicjatyw oraz związanych z nimi marek takichjak ZeverSolar, SolarEdge i inne, które pomagałem wdrożyć na rynek polski. Wnioski płynące z tych doświadczeń oraz wnikliwa obserwacja rynku potwierdzają, że sukces każdejmarki fotowoltaicznej to w szczególności opinie użytkowników i instalatorów, którzy wybierają jakość, zwracają uwagę na detale i wykonują solidne instalacje. Dlatego przez markę FoxESS postanowiłem dać rynkowi coś unikatowego co będzie wartością dodaną do dobrego jakościowo falownika, zrozumieniem użytkownika oraz wsparciem dla ciężkiej pracy profesjonalistów w branży." – podkreśla Tomasz Walczyk.

Udostępniając specjalne zaplecze techniczne przy ulicy Konarskiego 18C w gliwickim TECHNOPARKU (kampus Politechniki Śląskiej) oraz oferując darmowe szkolenia stacjonarne, FoxESS daje możliwość praktycznego sprawdzenia poprawności pracy, uruchomienia i testowania falowników. Co więcej - centrum badawcze FoxESS działa na zasadzie „dnia otwartego” co oznacza, że każdy przejeżdżający przez Gliwice instalator oraz klient może od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 bez zapowiedzi sprawdzić jakość falowników FoxESS, potwierdzić ich pracę, uruchomić urządzenia oraz porozmawiać z działem technicznym FoxESS.

"Jestem dumny z tego, że już po kilku miesiącach od wdrożenia marki FoxESS, którą wybrałem na bazie moich wieloletnich doświadczeń ze względu na dostępność produktów oraz jakość i solidność wykonania – docierają do nas sygnały, że marka FoxESS wyróżnia się na rynku nietylko ze względu na te dwie cechy, ale także dlatego, że niesie za sobą wartość dodaną. Na tak rozgrzanym rynku i zdywersyfikowanej ofercie różnych produktów instalatorzy i użytkownicypotrzebują profesjonalnego wsparcia technicznego, pewnego zaplecza produkcyjnego i bezpieczeństwa finansowego marki, której nie zapewnił żaden inny dystrybutor falowników w Polsce. Pozytywny odbiór i rosnąca popularność naszej marki to najlepsze potwierdzenie właściwie wybranego przez FoxESS kierunku i dobrego zrozumienia rynku oraz instalatorów" – dodaje Walczyk.

Wszystko, czego
potrzebujesz

Skompletuj swoje zamówienie w jednym miejscu
– szybko, łatwo i bez przeszkód!

Przejdź do sklepu