Kontakt

Europejska skala działalności

  • Dostarczamy sprzęt OZE do prawie 20 krajów europejskich
  • Obsługujemy klientów wykorzystując 7 hubów logistycznych w Europie
  • Jesteśmy członkiem Grupy R.Power, największego polskiego dystrybutora farm fotowoltaicznych
  • Rozwinęliśmy długofalowe relacje z globalnymi liderami w dziedzinie fotowoltaiki
Formularz kontaktowy

Zapewnij swoim klientom jakość sprzętu i obsługi na poziomie liderów rynkowych

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nasz zespół sprzedażowy

Rumunia | Serbia | Albania
‍Florin Dinu
+40 728 012 513
florin.dinu@menloelectric.com
Rumunia | Grecja
Sebastian Stoica
‍‍
+40 763 306 600
sebastian.stoica@menloelectric.com
Francja | Belgia | Luksemburg
Rino Messere
‍‍
+32 470 18 17 52
rino.messere@menloelectric.com
Kraje bałtyckie | Skandynawia
‍Andrejus Krutko
+370 684 19934
andrejus.k@menloelectric.com
Czechy | Słowacja | Węgry
Tomasz Kozyra
+48 790 697 491
tomasz.kozyra@menloelectric.com
Irlandia | Włochy | Portugalia
Arabia Saudyjska | Izrael | Katar
Paweł Kowalczyk
+44 772 559 3211
pawel.kowalczyk@menloelectric.com
Bułgaria | Serbia
Tihomir Blagoev
+359 898 575720
tihomir.blagoev@menloelectric.com

Masz dodatkowe pytania?

Marlena Kumiet

Customer Service Manager
+48 535 697 658
Blanka Jaworska

Specjalista ds. eksportu
+48 790 697 273
Cezary Romanowski

Specjalista ds. obsługi klienta
+48 791 697 129
Julia Sowul
-
Specjalista ds. obsługi klienta
+48 790 697 123
Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: customer.service@menloelectric.com