Najwyższej jakości inwertery od globalnego lidera

Więcej

FoxESS jest światowym liderem w rozwoju inwerterów i magazynów energii. Produkty FoxESS zostały zaprojektowane przez czołowych ekspertów w dziedzinie inwerterów i akumulatorów.  

FoxESS jest częścią globalnego konglomeratu Tsingshan Group, spółki z listy Fortune Global 500 i największego producenta stali nierdzewnej na świecie. Tsingshan Group jest również posiadaczem jednych z największych złóż rud niklu, z zasobami wystarczającymi nawet do 30 lat.

12-letnia gwarancja

Precyzyjne wykonanie i najwyższa jakość komponentów pochodzących od wiodących światowych producentów zapewniają użytkownikom maksymalną wydajność, niezawodność i długość działania.

Kup w korzystnej cenie

Niezwykle wydajny i cichy efekt chłodzenia

Unikalny radiator i żeberka chłodzące zintegrowane z obudową zapewniają optymalny kontakt z komponentami wytwarzającymi ciepło.

Żeberka chłodzące zaprojektowane w kształcie gwiazdy tworzą większą powierzchnię, zwiększając efekt chłodzenia nawet do 30%.

Kup w korzystnej cenie

Globalny lider jakości i innowacji

FoxESS posiada dwie centra produkcyjne: w miejscowości Wuxi i Wenzhou, co daje firmie łączny potencjał produkcyjny na poziomie 11 GW mocy falowników w ciągu roku.

Kup w korzystnej cenie

Możliwość monitoringu za pomocą aplikacji

Wszystkie produkty FoxESS są kompatybilne z przyjazną i intuicyjną platformą monitorującą FoxESS Cloud. Umożliwia przeglądanie kluczowych danych i wydajności systemu na żywo oraz dostosowywanie ustawień baterii tak, aby zmaksymalizować oszczędności w oparciu o czas użytkowania.

Kup w korzystnej cenie