Uznany producent modułów wysokiej jakości

Więcej

JA Solar jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych. Od 2010 roku JA Solar jest wiodącym producentem ogniw na świecie z ugruntowaną pozycją jako dostawca modułów Tier 1.

JA Solar ma 12 baz produkcyjnych na całym świecie, a zasięg firmy obejmuje 135 krajów. Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym, stabilnym przewagom finansowym oraz dobrze rozwiniętej globalnej sieci sprzedaży i serwisu, JA Solar cieszy się uznaniem klientów i od wielu lat znajduje się na listach Fortune China 500 i Global New Energy 500.

Sprawdzona marka godna zaufania

JA Solar jest jedną z najczęściej wybieranych marek modułów fotowoltaicznych.

Wsród licznych zalet modułów JA Solar można wymienić większą moc wyjściową, niższy współczynnik temperaturowy i większą wydajność pracy w warunkach zacienienia.

Kup w korzystnej cenie

Producent o stabilnej pozycji rynkowej

Firma znajduje się wśród cenionych przez banki, stabilnych finansowo producentów modułów.

JA Solar oferuje szeroką gamę produktów, które wykorzystywane są zarówno w przydomowych systemach fotowoltaicznych, jak i dużych farmach fotowoltaicznych.

Kup w korzystnej cenie

Zaangażowanie
w rozwój

Producent posiada 12 baz produkcyjnych i ponad 20 oddziałów, w ktorych skupia się na badaniach i rozwoju innowacji technologicznych w dziedzinie fotowoltaiki.

Kup w korzystnej cenie