Kontakt

Skorzystaj z naszej
oferty

  • Uzyskaj dostęp do podzespołów światowych liderów w dziedzinie fotowoltaiki
  • Skorzystaj z kompleksowej pomocy
    i zaoszczędź swój czas
  • Dobierz warunki współpracy do Twoich indywidualnych potrzeb
  • Zapewnij swoim klientom korzystne
    rozwiązania finansowe
Formularz kontaktowy

Zapewnij swoim klientom jakość sprzętu i obsługi na poziomie liderów rynkowych

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Tomasz Kozyra
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
+48 790 697 491
tomasz.kozyra@menloelectric.com
Piotr Przewoźny
‍Key Account Manager
+48 790 697 751
piotr.przewozny@menloelectric.com
Piotr Badziak
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
+48 796 251 351
piotr.badziak@menloelectric.com
Krzysztof Wdowiak
Key Account Manager
+48 791 697 750
krzysztof.wdowiak@menloelectric.com
Michał Kucharski
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
+48 516 804 619
michal.kucharski@menloelectric.com
Maciej Chodyna
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
+48 692 730 179
maciej.chodyna@menloelectric.com
Wojciech Borsucki
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
+48 535 697 839
wojciech.borsucki@menloelectric.com

Masz dodatkowe pytania?

Marlena Kumiet

Customer Service Manager
+48 535 697 658
Blanka Jaworska

Specjalista ds. eksportu
+48 790 697 273
Cezary Romanowski

Specjalista ds. obsługi klienta
+48 791 697 129
Julia Sowul
-
Specjalista ds. obsługi klienta
+48 790 697 123
Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: customer.service@menloelectric.com

Nasz magazyn

Centrum Logistyczne
Point of View
Jeziora 2
05-652 Pniewy

Wszystko, czego
potrzebujesz

Skompletuj swoje zamówienie w jednym miejscu
– szybko, łatwo i bez przeszkód!

Przejdź do sklepu